Startzondag verplaatst naar Bedum

De Startzondag is verplaatst naar de kerk in Bedum. De coronamaatregelen noopten het parochiebestuur hiertoe. De Eucharistieviering op zondag 20 september om 10.00 uur kunt u via de livestream bijwonen. Op Facebook wordt de link naar het Youtube kanaal gepubliceerd. Vanwege de 1,5 m regel zullen in de kerk in Bedum alleen genodigden aanwezig zijn, waaronder mensen die bij de voorbereidingen betrokken waren. Er zijn in dit weekend geen vieringen in de andere kerken.

Zoals bekend zou de Startzondag dit jaar in Uithuizen plaatsvinden. Elk jaar wordt de viering aan het begin van het parochieseizoen bij toerbeurt gehouden op een van de vijf locaties van de Heilige Liudgerparochie.

De viering is te volgen via de onderstaande link:
https://www.youtube.com/watch?v=HNjisqtGuq0&feature=youtu.be

De Startzondag in de prachtige pastorietuin van Uithuizen is afgelast. Rechts op de achtergrond zijn nog net de wieken van molen De liefde te zien.