Maak ons blij met je nieuws en belevenissen in de parochie!

Maak ons blij met je nieuws en belevenissen in de parochie!

Een nieuwe haan op de kerktoren in Bedum. Een gezellige avond in Delfzijl. Start van carnaval in de kerk in Kloosterburen. De uitreiking van een Liudgerpenning. Een ontmoeting met Oekraïense vluchtelingen: er gebeurt héel veel in onze parochie. Zóveel dat wij het niet kunnen bijbenen om er verslag van te doen. Maar we willen het wél heel graag melden op onze Facebookpagina, op de website of in de Vijfkracht.

Oplossing: daarom vragen we iedereen die iets leuks te melden heeft, om even een paar regels en een fotootje naar ons te mailen! Dan delen we dat graag. Het hoeft geen groot verhaal te worden: het gaat ons vooral om het nieuwsfeit en de foto. Als wij dat kunnen delen, dan zijn veel meer mensen op de hoogte van wat er bij ons allemaal gebeurt, en zo zorgen we voor een digitaal verband tussen ons allemaal. Dus: kom op met je nieuwtje, aankondiging of verslagje! Wie durft?? Mail het naar: secr.liudger@gmail.com