Hemelvaartsdag in coronatijd

Traditiegetrouw zingt het Liudgerensemble altijd op het Hoogfeest van de Hemelvaart van de Heer. Heel bijzonder is dat we elk jaar naar een andere kerk in het hoge noorden gaan. Vaak een Middeleeuwse kerk met een fraai interieur.  

Dit jaar is dat niet mogelijk vanwege het coronavirus. In eerste instantie zou het Liudgerensemble dan ook niet zingen. Pasgeleden is toch besloten dat een mini delegatie van het koor de zang zal verzorgen tijdens de online Eucharistieviering in Bedum. Het koor heeft in een kort tijdsbestek enkele keren kunnen repeteren. Verheugend is dat de bisschop van Groningen-Leeuwarden, Ron van den Hout, voor zal gaan samen met de pastores Wubbels en Hamersma. De online Eucharistieviering op Hemelvaartsdag donderdag 21 mei begint om 9.30 uur en is te zien op YouTube.